logo-samandehi

طبق نظرسنجی که کارشناسان انجام دادند ، افراد بسیاری در جامعه به خاطر حجب و حیا برای خرید محصولات زناشویی به داروخانه ها اصلا مراجعه نمی کنند و یا در صورت مراجعه ، این فرایند برای آنان عذاب آور است . ایده تحویل محصولات زناشویی درب منزل ، باعث تولد استارت آپ نایتکس گردید.

نایتکس ،  بزرگترین شبکه ای توزیع اقلام بهداشتی و زناشویی به صورت تحویل درب منزل را با همکاری کارخانه های برند ایران و خاورمیانه در تولید محصولات جنسی و زناشویی از طریق سامانه فروش نایتکس افتتاح می کند .

خلاصه استارت آپ:

نماینده نایتکس ، پس از تاییدیه و انجام مراحل ثبت نام در همین صفحه ، حداکثر تا دو هفته فرصت دارد نسبت به اقلام و تجهیزات زناشویی مورد تایید نایتکس به قیمت عمده اقدام نموده ، مشتری در شهرستان محل اقامت شما ، با اپلیکیشن نایتکس سفارش داده و پرداخت آنلاین انجام می دهد . پس از سفارش ، نوع کالا و آدرس مشتری از طریق سامانه پیامکی  به اطلاع شما می رسد . پیک نماینده ، در سریع ترین زمان ممکن ، اقلام درخواستی را به مشتری می رساند .

دقیقا چه محصولاتی را باید بفروشیم؟

انواع محصولات زناشویی (کاندوم و اسپری و ژل های زناشویی)  ، انواع نوار و پد بهداشتی بانوان ، لباس های خواب ویژه ،کرم و اسپری های موبر ،  انواع ژل های بهداشتی خانم ها و آقایان ، محصولات سلامت پوست و مو، شوینده ها ،…

آیا می توانم محصولات دیگری هم غیر از لیست پیشنهادی نایتکس اضافه کنم؟

بله پس از بررسی و تایید توسط نایتکس این امکان وجود دارد.

نکته مهم :

توجه داشته باشید که نایتکس خودش تامین کننده مستقیم محصولات نیست ، بلکه به جهت یکپارچگی ، کارخانجاتی را برای خرید مستقیم به شما معرفی می کند .  محصولات (حداکثر 5 کارتن) پس از یک هفته توسط باربری شهرستان ، تحویل شما می گردد .

بعضی دوستان در ابتدا تصور می کنند کار نایتکس شبیه به شرکت پنبه ریز یا بیز یا سایر شرکت های فروش شبکه ای هست . خیر ، به هیچ وجه چنین نیست . نماینده ها به هیچ وجه اجباری به خرید از کارخانجاتی که ما معرفی می کنیم ندارند .

نماینده اختیار تصمیم گیری دارد که از آن کارخانه خرید کند یا اینکه خودش به طور کاملا مستقل ، محصولات را از شرکت های پخش دارو در شهرستان خودشان تهیه کنند . شبیه ترین اپلیکیشن به نایتکس ، اسنپ فود است . با این تفاوت که اسنپ فود انحصاری نیست و تمام رستوران های شهر ، می توانند عضو سامانه اسنپ فود شوند . اما نایتکس ، فقط به یک نفر در هر شهر نمایندگی می دهد.

نکته مهم : در صورتی که قصد خرید محصولات مشابه از برند یا منبع دیگری داشته باشید ، بایستی از استاندارد بودن محصول با رویت مجوزهای آن محصول اطمینان حاصل شود . نایتکس موکدا محصولاتی را به مصرف کننده می رساند که دارای مجوز باشند و از پروانه بهداشتی سازمان غذا و دارو برخوردار باشند . به نمونه مجوز زیر توجه فرمایید . یکی از محصولاتی که کارخانه آن با نایتکس قرارداد دارد.

سود این شغل چقدر می باشد ؟

با احتساب اینکه میانگین خرید از سایت و اپلیکیشن نایتکس توسط کاربر و مصرف کنندگان ،   از 100 هزار تومان به بالا هست ، فرض کنید روزانه ۱۰ مشتری به شما سفارش دهند با یک حساب سر انگشتی شما  یک میلیون تومان فروش داشته اید  ، با توجه به اینکه فاصله قیمت محصولات از کارخانه یا عمده فروش تا مصرف کننده به صورت تحویل درب منزل تقریبا بیش از 90 درصد است ، بیش از چهارصدهزار تومن در روز سود شماست. در بعضی محصولات هم امکان سود بالای 100 درصد و حتی تا 200 درصد وجود دارد.

نحوه تسویه نایتکس با نماینده :

با توجه به اینکه شماره حساب شما هنگام تنظیمات پنل مدیریتی تان ، در سیستم تعریف می شود ، شما  دکمه درخواست تسویه را کلیک میکنید نایتکس  حداکثر طی سه روز کاری ، درآمد شما را به حسابتان واریز می کند.

کمسیون نایتکس چقدر است ؟

10 درصد

شرایط پذیرش نمایندگی به صورت کلی:

۱:اختصاص دادن فضایی در منزل نگهداری محصولات در حد یک فضای پنج متری از یک اتاق ، چون تمام محصولات شما از چند کارتن تجاوز نمیکند.

2:تصویر کارت ملی متقاضی (ارسال از طریق واتساپ)

3: داشتن سرمایه اولیه برای تکمیل فروشگاه (حدود ده میلیون تومان)

 

نحوه ثبت نام :
در صورت داشتن شرایط پذیرش ، فرم زیر را به طور کامل پر کرده و هزینه راه اندازی ایجاد فروشگاه  را به صورت آنلاین بپردازید .

علت اخذ هزینه ثبت نام :

 ایجاد و تنظیمات پنل مدیریتی توسط کارشناس ، اختصاص هاست و پهنای باند برای فروشگاه شما از دیتا سنتر برج میلاد ،پشتیبانی از مشتریان شما ،  اتصال و تنظیمات فنی شماره موبایل شما به سامانه پنل پیامکی و انجام برنامه های تبلیغاتی که در زیر توضیح داده شده است.

(به ازای هر سفارش توسط مشتری چندین  پیامک به مشتری و نماینده  ارسال می گردد که برای همیشه این هزینه ها توسط شرکت پرداخت می گردد) 

نکته بسیار مهم ؛

لطفا قبل از واریز وجه و ثبت نام ، از طریق واتساپ استعلام کنید که آیا قبل از شما ، کسی درخواست نمایندگی برای شهر مد نظر شما داشته یا خیر .

فروشگاه شما در 48 ساعت  راه اندازی و پس از آموزش کامل به شما تحویل می گردد.

پنل مدیریتی چیست؟

شما برای مدیریت فروشگاه خود ، از جمله بارگزاری عکسهای محصولات ، قیمت گذاری ، مشاهده سفارشات ، گزارش واریز وجه و سود روزانه  نیاز به یک صفحه وب پنل دارید که جدای اپلیکیشن‌‌ است . این وب پنل با گوشی موبایل هم قابل مدیریت است . پس از راه اندازی وب پنل مخصوص فروشگاه شما ، آدرس آن به همراه نام کاربری و رمز عبور و آموزش استفاده از آن ،  به شما تحویل می گردد .

در این صورت مشتریان شهرستان که از اپلیکیشن‌‌ نایتکس استفاده می کنند ، برای دستیابی سریع به محصولات مورد نیاز فقط از نماینده شهر خودشان خرید می کنند ، نه نماینده شهر دیگر .

تبلیغات به عهده کیست و چگونه انجام می شود؟

صادقانه عرض کنیم که برای معرفی اپلیکیشن و استارت آپ به یک نفر در یک شهرستان بایستی 10/000 ریال هزینه کرد. به عنوان مثال برای اینکه هزار نفر در شهر بخواهند با نایتکس آشنا شوند بایستی یک میلیون تومان هزینه کنیم.

تصور کنید در یک شهر با جمعیت زیاد زندگی می کنید ، برای اینکه نایتکس را به صد هزار نفر از ساکنین شهر شما معرفی کنیم ، بایستی یک میلیارد هزینه کنیم.

و اگر نایتکس برنامه ای برای هزینه در این سطح داشت ، خب ضرورتی برای اعطای نمایندگی وجود نداشت. نایتکس یک انبار بزرگ مرکزی در تهران راه اندازی و محصولات را با پست به تمام نقاط کشور ارسال می کرد و خود نایتکس از تمامی سود ، بهره می برد.

اما طبق  آنچه که در توضیحات قبل بیان گردید ، کمسیون نایتکس فقط ده درصد می باشد و 90 درصد سود به نماینده محترم تغلق می گیرد.

بنابراین برای رسیدن به فروش مطلوب نیازمند صرف هزینه از جانب طرفین می باشد.

قسمتی از وجه پرداختی شما هنگام ثبت نام می تواند شروعی برای آغاز تبلیغات باشد اما به هیچ وجه کافی نیست. و مطمئن باشید با صرف پرداخت هزینه ثبت نام و خرید اندکی محصول ، کسب و کار موفقی را تجربه نخواهید کرد.

پیش بینی مشود برای تبلیغات ، نماینده محترم بایستی حداقل ده میلیون تومان هزینه کند. پرداخت این مبلغ به نایتکس ، اجباری نیست و خود نماینده می تواند در تبلیغات هزینه کند.

نایتکس حدود سه میلیون تومان از وجه پرداختی شما را با عناوین زیر برای تبلیغات هزینه میکند ، اما این هزینه به هیچ وجه کافی نیست.

1: تبلیغات در پیج های اینستاگرام کشوری و استانی ، تا جایی که صاحبان و گردانندگان این صفحات تبلیغات ما را قبول کنند ، چون همانطور که اطلاع دارید تبلیغ رسمی محصولات زناشویی در کشور ما ممنوع می باشد و شما در تلویزیون هم تا بحال شاهد چنین تبلیغاتی نبوده اید ، اما در عین حال اکثرا مردم ایران مثلا برند کدکس را می شناسند چون از تبلیغات غیررسمی استفاده کرده است .

2: خرید و تحویل هزاران شماره موبایل به روز و فعال ساکنین شهرستان شما که می توانید با استفاده از سامانه پیامکی شرکت ، یا از بستر واتساپ یا تلگرام به آنها پیام ارسال کنید و فروشگاه نایتکس شهرستان خود را معرفی کنید .

3: قرارداد با سایتهای تخفیفی مثل موپون ، ترب و ایلماز و  واریز هفتگی نقدینگی به این سایت ها برای تامین بخشی از مشتری از سمت این سایتها

4: فعال کردن پیج اینستاگرام نایتکس شهرستان شما توسط خود نماینده ، اما تهیه و تامین محتوای پست و استوری توسط طراح ثابت شرکت انجام می شود و به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده خواهد شد .

5: شارژ 5 درصدی کیف پول مشتری به نسبت سبد خرید قبلی ، برای اینکه بتواند در خرید بعدی استفاده کند.

6: فراهم کردن بستر استخدام بازاریاب اینترنتی با قابلیت محاسبه پورسانت به صورت خودکار از طریق ثبت نام در قسمت همکار فروش

در مجموع باید عرض کنم ، نایتکس این برنامه های تبلیغاتی را برای نماینده انجام می دهد ، اما اگر تلاش و کوشش نماینده نباشد ، رشد فروشگاه از سرعت کمتری برخوردار خواهد بود .

یکی از شروط کار در نایتکس این است که  حتما یا خودتان یا یک نفر ادمین ، روزانه 4 ساعت برای اجرای برنامه ای تبلیغاتی در شبکه های اجتماعی وقت بگذارید .

در صورتی که چنین امکانی ندارید ، از فروش ضعیفی برخوردار خواهید بود .

برای دانلود اپلیکیشن نایتکس از کافه بازار اینجا رو کلیک کنید .

اقدامات شما پس از ثبت نام :

1: خرید عمده محصولات و چینش فروشگاه

2:همکاری با نایتکس برای اجرای برنامه های تبلیغاتی

مجوزها :

 اینماد ، نماد اعتماد الکترونیکی

نایتکس ، دارای مجوز لوگوی دو ستاره از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی از وزارت صنعت ، معدن و تجارت و دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد و شما با خیالی آسوده می توانید در این سایت پرداخت آنلاین انجام دهید .

برای استعلام بر روی نماد واقع در گوشه سمت چپ صفحه کلیک کنید .

نایتکس موفق به دریافت نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال (لوگوی طلایی) از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شد. نماد طلایی ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به وب‌سایت‌های تایید شده توسط مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال دارای مجوز فعالیت تعلق میگیرد. شایان ذکر است ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پس از تایید و بررسی مجوز‌های فعالیت وب‌سایت‌ها، لوگوی طلایی به آن‌ها اهدا می‌کند. این رویداد رو به همه‌ی همراهان و همکاران عزیز نایتکس تبریک گفته و از دست اندرکاران سایت به ویژه بخش طراحی و پشتیبانی و بخش تحریریه کمال تشکر را دارم. می توانید با کلیک بر روی لوگوی نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال ، مجوز مربوطه را مشاهده کنید.

برای مشاوره قبل از ثبت نام ، بر روی آیکون واتساپ کلیک نمایید و شرایط و ضوابط ثبت نام و نمایندگی را مطالعه کنید .

 

بزن بریم

در حال حاضر برای شروع فرم زیر را پر کرده و اطلاعات مقدماتی را به صورت دقیق وارد کنید و مدارک مورد نیاز را بارگزاری نمایید و وجه پنل مدیریتی را با خیال راحت به طور آنلاین پرداخت نمایید . c

ثبت نام نمایندگی

Main Menu

question