نماینده می تواند با ایجاد محصولات در تمامی دسته بندی های بهداشتی زناشویی و سایر دسته بندی های مرتبط اقدام به فروش آنلاین نماید.
تامین محصولات :
تهیه و تامین محصولات به عهده مالک استارتاپ نیست اما وظیفه دارد برای اتصال نمایندگان به مراکز خرید ارزان و با کیفیت تلاش نماید. در نهایت این نماینده است که تصمیم می گیرد آیا از از شرکتها و طرف های پیشنهادی نایتکس خرید انجام دهد یا خیر.
تسویه حساب :
مجموعه نایتکس موظف است ،  هفته ای دوبار  به درخواست نماینده برای تسویه حساب پاسخ دهد.
تبلیغات:
نایتکس موظف است پس از واگذاری نمایندگی ، برنامه های تبلیغاتی را به نماینده ابلاغ و همچنین الزامات تبلیغات همچون  بستر نرم افزاری تبلیغاتی و بازاریابی را در اختیار نماینده قرار دهد.
تعهدات نماینده :
نسبت به آماده سازی فروشگاه و چینش محصولات  دسته‌بندی‌های اعلام شده در بازه زمانی چهارده روز از زمان تحویل پنل مدیرتی اقدام نماید ، بدیهی هست نایتکس به هیچ وجه مسئولیت فروش اقلام غیرمجاز را نمی‌پذیرد و در صورت اتفاق ، از نماینده سلب امتیاز خواهد کرد .
 

  نایتکس صرفا بستری برای فروش محصولات در اختیار نماینده می گذارد و درآمد نماینده فقط از فروش محصولات پس از کسر کمسیون 6 درصد خواهد بود .

پشتیبانی و پاسخگویی به مشتریان از وظایف نایتکس می باشد و نمایندگان وظیفه دارند تمام تلاش خود را در کسب رضایت مشتری اعم از تهیه محصول با کیفیت ، ارسال به موقع محصول را  انجام دهند.
نماینده در واگذاری امتیاز نمایندگی شهر خود ، به شخص دیگری ، با مبلغ دلخواه ، اختیار عمل کامل دارد . در صورت قصد واگذاری ، نباید در فروش شهرستان وقفه ای ایجاد شود . در صورت تعطیلی 30 روزه فروشگاه ، امتیاز نمایندگی سلب می گردد.
فروش از طریق هر بستری بجز اپلیکیشن ، موجب نقض قوانین نایتکس می شود و نایتکس حق دارد در مورد ادامه همکاری تصمیم گیری کند.
– امکان انصراف از نمایندگی وجود ندارد و در صورت انصراف هیچ وجهی عودت داده نخواهد شد ، فاکتور فروش نمایندگی به آدرس پستی نماینده ارسال خواهد شد .
فعال نکردن فروشگاه پس از 15 روز ، موجب حذف فروشگاه به صورت سیستمی می گردد و ثبت نام مجدد مستلزم پرداخت هزینه مجدد می گردد . بدیهی ست حق نایتکس برای جایگزینی نماینده محفوظ می باشد .
جمع آوری و ذخیره اطلاعات شخصی مشتریان برای اهداف تجاری و غیرتجاری ممنوع بوده ، و در صورت مشاهده موارد تخلف از نماینده سلب امتیاز خواهد شد.
چیدمان محصولات  از نظر تعداد انواع محصول در هر دسته بندی باید بر اساس سیاست های ابلاغی نایتکس باشد.
نایتکس از نمایندگان میخواهد حتما در نگهداری از نام کاربری و کلمه عبور خود بالاترین سطح دقت را داشته باشند ، بدیهی است مسیولیت انتشار هرگونه تصویر خارج از چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران به عهده شخص نماینده می باشد و در صورت اتفاق ، داده های نماینده به مراجع قضایی تحویل داده خواهد شد . بنابراین تاکید می گردد با توجه به امکان گرفتن کلمه عبور جدید توسط ایمیل نماینده ، حتما برای دسترسی به ایمیل ، از تایید دومرحله ای استفاده کنند . نایتکس ، همیشه آماده شنیدن نظرات و انتقادات نمایندگان عزیز در محیطی دوستانه برای حل اختلافات احتمالی می باشد ، لذا هر گونه فعالیت تبلیغاتی علیه نایتکس ، موجب حذف حساب  کاربری می گردد

Main Menu

question