کاندوم خاردار چیست و نحوه استفاده از کاندوم خاردار

 کاندوم خاردار و استفاده از کاندوم به چند هزار سال پیش برمیگردد. برای اولین بار در کشور مصر و مردمان این کشور از این وسیله کمک می گرفتند تا از بیماری های شایعی که در آن زمان افراد را آزار میداد راحت شوند. آیا درباره استفاده از کاندوم خاردار کنجکاو هستید؟ با خواندن  این مقاله از لاولامارکت شریک زندگی خود را شگفت زده کنید و روابط خود را بهبود ببخشید.

کاندوم خاردار چیست؟

کاندوم خاردار وسیله ای لاستیکی نرمی است که زوج ها برای لذت بیشتر در رابطه جنسی از آن  بهره می برند. اکثر مردان برای سریع تر به ارگاسم رساندن همسر خود، از این وسیله کمک می گیرند، زیرا سبک ساخت کاندوم خاردار به طوری می باشد که هنگام وارد شدن به دهانه رحم لذت مضاعف تری را برای زن به همراه می آورد. کاندوم خاردار نمونه های بسیار زیادی دارد به عنوان مثال:

 • کاندوم درشت ژله ای
 •     کاندوم فضایی
 •     کاندوم چرخشی
 •     کاندوم تأخیری میوه ای
 •     کاندوم فانتزی
 •     کاندوم تنگ سرد کننده
 •     کاندوم ضد حساسیت

و بسیاری از مدل های دیگری که به آسانی از طریق داروخانه می توانید یا فروشگاه های آنلاین لوازم زناشویی آن را تهیه و مورد استفاده قرار دهید.

کاندوم خاردار چیست؟و چه استفاده ای از ان می شود؟ این سؤالی است که شاید شما از خود بپرسید. اول باید بگوییم کاندوم ها نمونه های زیادی دارند که کاندوم خاردار یکی از چند نمونه از کاندوم ها است. این روزها کاندوم در یک دسته بندی به زنانه و مردانه طبقه بندی می شود؛ اما تفاوت در سبک و طرح آن امری است که این روزها بر اساس سلیقه و نیاز مشتریان این محصول را با تنوع بسیاری روبرو کرده است.

کاندوم خاردار برای چه کسانی مناسب تر است؟

 • افراد مسن
 • کسانی که زایمان داشتند
 • کسانی که تحریک پذیری کمتری دارند
 • افرادی که دیر به ارگاسم می‌رسند

کاندوم خاردار مردانه برای زوج های مسن که سالیان زیاد از زندگی مشترک آن‌ها گذشته مناسب است. خانم‌های که بارداری‌های زیادی را تجربه کرده‌اند و دهانه رحم آن‌ها حالت گشادتری دارد، می‌توانند برای لذت جنسی بیشتر از کاندوم خاردار استفاده کنند.

البته زوج‌های جوان به این محصول نیازی ندارند؛ زیرا خارهای روی آن سبب تحریک پذیری چندبرابر می‌شود که شاید فقط در سنین پایین تر لذت داشته باشد اما استفاده بیش از حد از آن، زن را از ارگاسم در سنین بالاتر محروم می کند. چون تحریک پذیری کمتری در زن اتفاق می افتد.

بعضی کاندوم‌های خاردار با خارهای درشت و برخی دیگر از خارهای کوچک‌تری تولید می شوند. اگر دیر به ارگاسم می‌رسید پیشنهاد می‌کنیم از اندازه ریز آن و اگر دهانه رحم شما بیش از حد به خاطر زایمان طبیعی گشاد شده است از اندازه درشت آن استفاده کنید.افرادی که از کاندوم با خارهای درشت استفاده می‌کنند باید 

 1. مدت زمان استفاده از آن پنج دقیقه باشد 
 2. در هفته دو بار استفاده شود
 3. در استفاده از آن زیاده روی نشود

آیا کاندوم خاردار سبب گشادی دهانه رحم می‌شود؟

کاندوم خاردار برای تحریک پذیری بیشتر در خانم ها مورد استفاده قرار میگیرد.  کسانی که تمایل به رابطه جنسی بهتر و با لذت بیشتری  هستند و یا حتی افرادی که به دنبال یک رابطه خشن و پر جنب و جوش هستند، از این وسیله می‌توانند استفاده کنند.

 زوج‌های جوان نیازی به استفاده از کاندوم با این سبک ندارند زیرا به دهانه رحم آسیب وارد می شود و گاها ممکن است سبب زخم شدن دهانه رحم شود که خود سبب بروز بیماری‌های عفونی می‌شود.

با استفاده از این نوع کاندوم ها می‌توانند روند رابطه جنسی خود را بهبود بدهند. این کاندوم ها به شکل متفاوت در بازار عرضه می‌شود که بسته به علاقه شما به راحتی در دسترس است.

چرا کاندوم خاردار لیز می‌خورد یا پاره می‌شود؟

از بین هر صد نفری که از کاندوم استفاده می‌کنند تنها دو عدد از کاندوم ها هستند که دچار پارگی می شود و این پارگی با بارداری ناخواسته روبرو است.

  کاندوم خاردار اگر به درستی استفاده نشود در طی نزدیکی ممکن است دچار پارگی شود دلایل پارگی :

 1.     روان کننده‌های غیر استاندارد و غیر اصولی سبب پارگی کاندوم می‌شود.
 2.     آلت تناسلی قبل از کشیدن کاندوم نرم شود.
 3.     نگهداری کاندوم در محلی که گرم است به بافت کشسانی آن آسیب می‌زند.
 4.     تاریخ انقضاء آن تمام شده باشد.
 5.    خشک بودن آلت در هنگام ورود به واژن

مزیت‌های استفاده از کاندوم خاردار

کاندوم خاردار سبب می‌شود لذت بیشتری برای زوج ها فراهم شود و مردها موقع نزدیکی  رضایت و اعتماد به نفس بیشتری دارند. به طور کلی استفاده از کاندوم مانع از بارداری‌های ناخواسته می‌شود. اگر این محصول را بر اساس اصول استاندارد خریداری کنید.

قطعا با مزیت‌های استفاده از کاندوم در هنگام نزدیکی از بروز بسیاری از بیماری‌ها  جلوگیری خواهد شد؛ اما پیش از اینکه این کاندوم را تهیه کنید نیازهای شریک جنسی خود را جویا شوید و تا حد امکان خرید محصول باب میل شریک جنسی شما باشد.

کاندوم خاردار به وسیله خارهای آن به مراتب نسبت به کاندوم‌های ساده لذت جنسی بیشتری دارند. در بعضی از نمونه‌های این کاندوم ها در رأس آن قرار دارد که سبب می‌شود تحریک ناحیه  کلیتورس بیشتر شود و لذت جنسی که برای زن فراهم می‌شود چندبرابر شود.

فواید کاندوم خاردار

خارهای روی کاندوم به شکلی است که از ابتدای دهانه رحم لذت را برای شریک جنسی شما فراهم می‌کند و فواید بسیاری را نیز برای مردان به همراه دارد. از جمله…

 1. تأخیر در ارضاء شدن آقایان
 2.     سرعت بیشتر برای رساندن زن به اوج لذت جنسی
 3.     رضایت‌مندی دو طرف
 4.     بالا رفتن اعتماد به نفس آقایان

معایب استفاده از کاندوم خاردار

کاندوم خاردار همان طور که مزایای بسیار زیادی دارد، معایبی نیز دارد؛ از معایب کاندوم می‌توانیم به:

 1. پارگی ناگهانی در رابطه جنسی
 2.     خارج شدن آن در حین رابطه
 3.     ایجاد حساسیت در برخی موارد نادر
 4.     یک بار مصرف بودن این محصول
 5.     کاهش لذت جنسی

معایب استفاده از کاندوم خاردار درشت

کاندوم خاردار عموماً برای افراد میان سال استفاده می‌شود. به زوجین جوان توصیه می‌شود از این محصول استفاده نکنند، زیرا عوارض جبران ناپذیری را برای آن‌ها به دنبال دارد. از آنجایی که زن لذت‌های جدیدی را تجربه می‌کند بدون نیاز به کاندوم خاردار نیز این امر برای ایشان دنبال می‌شود.

عوارض کاندوم با خار برای زوج‌های جوان

نازک بودن دیواره واژن: از آنجایی که هنوز زایمانی صورت نگرفته است دیواره واژن نازک است و با هر بار وارد شدن و خارج شدن کاندوم خاردار خراش‌های ریزی در واژن ایجاد می‌شود. این خراش‌ها در گذر زمان راه را برای ورود بیماری‌های عفونی به بدن شما باز می‌کند.

کاندوم خاردار بهتر است یا معمولی

اگر به درستی از کاندوم خاردار خاردرشت استفاده نشود ممکن است شما به ارگاسم نرسید. استفاده نادرست و استفاده در روزهای اول زندگی مشترک این اتفاق را برای شما در پی دارد. سرد مزاجی و بر هم خوردن یک رابطه عاشقانه بدون برطرف شدن نیازهای جنسی امری است که به دلیل استفاده اشتباه و زود هنگام کاندوم‌های خار درشت حاصل می‌شود.

نکاتی برای نگهداری کاندوم خاردار

کاندوم باید در دمای پایین نگهداری شود در محیطی که نور خورشید به صورت مستقیم به آن نتابد. شل شدن کاندوم به دلیل گرما سبب می‌شود در هنگام نزدیکی پاره شود.

محیط نگهداری

از نگهداری آن در داشبورد ماشین یا جیب و کیف پول خود خودداری کنید. ممکن است درجه حرارت زیاد باعث شکستگی و از بین رفتن آن شود. نگهداری در جیب شلوار به دلیل گرمای زیاد بدن سبب می شود در حین نزدیکی کاندوم دچار پارگی شود.

فرایند استفاده

هرگز بیشتر از یک بار از کاندوم استفاده نکنید و از سوی دیگر برای استفاده اصولی و درست باید در طی گذر زمان این محصول را تجربه کنید تا مانع از خروج آن در حین نزدیکی شود.

تاریخ مصرف

اگر در شرایطی تاریخ مصرف کاندوم گذشته باشد باعث وارد شدن مایع منی به دهانه رحم می‌شود  و ممکن است سبب بروز بارداری‌های ناخواسته شود.

 سالم بودن

برای اینکه به سالم بودن محصول پی ببرید. پس از باز کردن بسته باید هوایی داخل آن باشد که نشان از عدم پارگی  کاندوم است.

انواع کاندوم خاردار

کاندوم های خاردار یکی از نمونه های متفاوت است که  دسته بندی متنوعی را شامل می‌شود. از آنجایی که خرید این محصول به علاقه و سلیقه برمیگردد باید این نکته مهم را درنظر داشته باشید که کدام یک از محصولات،  لذت جنسی بیشتری را برای شریک جنسی شما به همراه دارد.

کاندوم خاردار حلقوی

کاندوم خاردار و حلقوی، تاخیری کدکس مدل Matador بسته 12 عددی

کاندوم خاردار به شکل حلقوی با برجستگی‌های حلقوی تولید می‌شود. این نوع کاندوم یکی از قدیمی‌ترین و محبوب‌ترین محصولاتی است که  طرفداران خاص خود را داشته است. حلقه‌های برجسته و شیارهای فرو رفته منظم با فواصل بسیار مرتب بر روی کاندوم قرار می‌گیرند که تحریک پذیری بسیار بالایی را برای خانم‌ها فراهم می کند. این شیارها  در قسمت پایین تا وسط کاندوم قرار گرفته است.

 • مناسب برای بانوانی که دیر تحریک می‌شوند
 • برجستگی‌های منظم و لذت جنسی بیشتر
 • خاردار و حلقه‌ای برجسته

کاندوم خاردار شیاری

کاندوم خاردرشت بیگ دات Big Dots کدکس(بسته 10 عددی)

کاندوم شیاری دارای نقاط برجسته‌ای روی کاندوم است که شیارهای آن شبیه کاندوم حلقوی از سر تا ته کاندوم مشاهده می‌شود. در برخی از نمونه‌ها ترکیبی از شیار دار و خاردار است که سبب بالاتر رفتن اوج لذت جنسی می‌شود. قسمت میانی کاندوم شیاری و قسمت بالا و پایین آن با استفاده از نقطه‌های برجسته ساخته شده است.

 • کاندوم شیاردار
 • کاندوم دانه‌ای شیاردار
 • کاندوم حلقوی شیاردار
 • کاندوم ترکیبی شیاردار

و بسیاری نمونه های دیگر در هنگام خرید در پیش روی شما قرار دارد. اگر بخواهید هر بار یکی از این محصولات را امتحان کنید باید بگویم سال های سال این امر برای شما با تنوع بسیار بالا ادامه خواهد داشت.

کلام آخر پیرامون انتخاب کاندوم خاردار

بدون تردید این محصول برای زوج هایی که سال ها از ازدواجشان گذشته نقطه عطفی در زندگی به شمار می‌آید. از آنجایی که در دنیای مدرن امروز هیچ چیزی در حال سکون نیست صنعت تولید کاندوم نیز روز به روز بیشتر از پیش با محصولات متنوع در حال رشد است.

 شما می‌توانید بر اساس علاقه‌مندی خود و شریک جنسیتان نمونه‌های بسیار متنوع و متفاوت این محصول را برای شب‌های خاص و اختصاصی خود و همچنین لذت چندبرابر تهیه کنید.

Main Menu

question